Dzieci z Obrzęk limfatyczny

Obrzęk limfatyczny (limfatycznego); Powiązane Warunki; Ramię Obrzęk; Taśmy Obrzęk; Obrzęk limfatyczny z ramię; Nogi Obrzęk limfatyczny; Jak diagnozować Obrzęk limfatyczny; Ręczny drenaż limfatyczny; Proste drenaż limfatyczny; Leczenie obrzęk limfatyczny; Dzieci z Obrzęk limfatyczny, Lymphedema Poland (Polish)

Moderator: Senior Moderators

Postby patoco » Sat Jul 12, 2008 9:14 am

Dzieci z Obrzęk limfatyczny (limfatycznego)

Wstęp

Ta strona została w sposób dość łatwy do mnie napisać, począwszy od dnia urodził się w 1952, miałem oczywiste nogi lymphedema. I nigdy nie wiadomo, dzień bez niego i prawidłowego leczenia, ponieważ nie było wiadomo, w moim dzieciństwie, mam żył wystarczająco długo, aby doświadczenia na gorsze powikłania nieleczonych lub leczonych niewłaściwie lymphedema.

Byłem również crazy dziecko i ja jestem pewny moich działań, na dłuższą metę nie pomoże lymphedema dużo. Jeśli było niebezpieczne, czyniąc ją kochał. I loved Wspinaczka drzew (obecnie spadła o kilka), bujaniu na uprawę winorośli, jumping off budynków, rąbanie przez bagna ląduje na Florydzie z mojej .22 karabin i maczetę. I połamał moje prawa ręka wrestling i mój lewy gry piłka nożna. I został podniesiony przez ciotkę umiłowany którzy teraz wstrząsa głową i mówi "I podniesiony czterech synów. Trzy dałem urodzenia, że nigdy nie przyszedł do domu z niczego złego i jeden nie spodziewają się żyć którzy przybyli do domu z złamanych kości, paznokcie poprzez stopy, kawałki, scrapes i wszystko inne imaginable. "

To było jednak trudne, bo nie mam dziecka z lymphedema. Żaden z moich dzieci nie ma, ani nie mój prescious trochę starych wnuk 10 miesięcy. Ale, ja jestem rodzicem, a ja nie mają dad's martwić i troska o dobro moich dzieci. Nawet teraz, po 27, mój syn nadal powoduje mnie bardziej szare włosy można sobie wyobrazić.

I sponsor około 14 limfatyczne grup wsparcia w trzech krajach, a moim ulubionym jest bardzo nasze dzieci z grupy Lymphedema. To była cudownym i interesujące proces podziału pomiędzy rodziców dzieci z lymphedema i ktoś, którzy mieli ją zawsze. Jest to wspaniałe i wspieranie społeczności z niesamowitej info i mądrości z rodzicami. Wreszcie, mam dwóch różnych stron, w którym udostępniam moje drogi z lymphedema. Są to My Life z Lymphedema i My Life z Lymphedema i Lymphoma

Można również zapoznać się z naszej strony, Twoja Emocje i Samorządu obrazu z Lymphedema porady na własny rachunek obrazu i emocji zmagań, które często pochodzą z lymphedema

Dyskusja

Istnieje kilka rodziców na naszej liście z dziećmi, które lymphedema. Jeśli może być przerażająca, kiedy ta pokazuje doświadczenie i nie wydają się być mało lub nie ma odpowiedzi i jesteś przerażony, co posiada przyszłości.

Jako ktoś, którzy do tej pory było dziecko z LE, wszystko, co mogę powiedzieć to relax Mama i tata. Istnieją pewne wytyczne, które mają zastosowanie do dzieci z lymphedema, porady, jak również osób dorosłych. Ale, proszę niech wasze dzieci są dzieci. Ja bardzo szybko zwrotny 51 i mam mieszkał na skutek upadku z drzewa, jumping off dachy, gwoździe w nogi, 2 ramiona, a nawet łamane są knocked.

Objawy dla dzieci Dzieci z Obrzęk limfatyczny

Nie są prawie żadne artykuły dostępne dla rodziców, którzy podejrzewają ich dziecko może mieć lymphedema. Od mojego dzieciństwa, mam zamiar połączyć kilka wątków, które mogłyby pomóc. W przypadku innych czytelników ma dodatkowe uwagi lub objawy ich zauważyli w swoim dzieciom, twój wkład byłby skarb.

Oczywiście, w każdej chwili istnieje obrzęk w niewyjaśnionych dziecka należy wykluczyć każdą możliwość, w tym nowotworów, zastoinową niewydolnością serca lub nieprawidłowości, naczyniowej oka, aby wspomnieć tylko kilka.

1. Pierwsze pytanie zadać jest, czy nie ma tam żadnych zapis historii lub obrzęk w niewyjaśnionych rodziców lub ich rodzice generacji. Byl tu jeden ciotkę którzy nagle zaczął obrzęk po urodzeniu, został tam wujka, że doświadczeni szkody i nagle miał obrzęk kończyn? Pamiętaj, następnie z powrotem nie było realne pojęcie lymphedema jako odrębny stan i na pewno jeszcze mniej, kiedy przybył do takich warunków jest oparty genetycznie.

2. Jeśli Twoje dziecko jest dla niemowląt, jest obrzęk lub nagłego nie było procesem stopniowym. Często niemowląt z lymphedema mają okresy "bloating" lub czasach, gdy ich kończyn (szczególnie nóg) swell nieoczekiwanie. Z niemowląt płci męskiej, może mieć razy niewyjaśnionych scrotal obrzęk. Należy pamiętać, że te łatwo obrzęk więcej niż często nie mogą być przemijające. W obrzęk kończyn może być jeden dzień, następnego normalnego.

3. Jeśli doszło do naruszenia w obrzęk kończyn, jak nie reagować na komara, pcheł i innych owadów bite. W mojej lewej nogi, która była pierwszą przejdź do "stałych" A komara, ant lub pcheł gryza stałby się głównym gotować.

4. Kiedy doszło do zdarzenia, takie jak owady bite, lub w okresach zapalenie masz dziecko ma wystąpić obrzęk i bolesny guzek w groin? To może być wskaźnikiem, gdzie może być zablokowanie limfatyczne.

5. Jeśli nie został obrzęk i dziecko idzie pływanie, to powrót do normalnej wielkości? Pływanie najczęściej naśladuje naturalny proces przemieszczania ciała w prowadzeniu limfatyczny, że w bardzo earl etapach lymphedema, ciśnienie wody spowoduje kończyny, które mają być w normalnym rozmiarze.

6. Lymphedema praecox meige zespół prezentuje się na osiągnięciu dojrzałości płciowej. Zakłada się, że nadmiar hormonów Trykajšc poprzez teen ciała powoduje lymphedema, aby przejść od ukrytego na aktywne. Czy Twój nastolatek dzy lub miałeś jakiekolwiek "out-of-the-blue" obrzęk? Czy zakażenie lub szkody, które spowodował kończyny do opuchła, że nie powróci do normalnego.

Pamiętaj, że nie jestem lekarzem i to tylko moje osobiste spostrzeżenia z własnego doświadczenia. Mam nadzieję, że w ten sposób, jak mówiłem, jeśli rodzic ma żadnych uzupełnień lub różne objawy, będę bardzo wdzięczni za wkład. Być może razem możemy stworzyć bazę danych z tych objawów, tak wspaniałe dzieci mogą otrzymać leczenia wcześniej.

Czynniki, które będą określać leczenia

1. Podobne warunki medyczne i zdrowia dziecka. Istnieje wiele zespołów dziedziczne związane z podstawową lymphedema i traktowanie tych warunków będą musiały uzupełnienie leczenia za lymphedema.

2. Do tego stopnia, lymphedema. Rozważania obejmują, jeżeli jest w jednej lub obu nóg, jeden lub obydwa lub obrzęk narządów płciowych, jeśli jest zaangażowany.

3. Scena z lymphedema. Zazwyczaj dzieci, ze względu na wiek obecny z Etap 1 i jako takie jest o wiele łatwiejsza do leczenia pomyślnie.

4. Twoje dziecko zdolności do tolerowania niektórych procedur, terapii i / lub leków.

5. Twoje dziecko ogólnej prognozy. Również w tym przypadku za ten będzie zawierać żadnych warunków.

6. Rodzice 7 preferencji. Wiek Twojego dziecka

Leczenie dzieci Dzieci z Obrzęk limfatyczny

Podobnie jak w przypadku dorosłych z lymphedema, preferowaną obecnie metodą leczenia kończyn (ramion i nóg lub) poprzez decongestive terapii. Po poddawanych terapii, Twoje dziecko będzie wyposażenie w odpowiednie szaty kompresji i opieki giver jak będzie nauczał kompresji zawijania do opieki zdrowotnej, jak i na odzieży.

I zdecydowanie wskazują (się) z rodziców nie pozwalają się z lekarzem lub wykonać debulking kończyny reconstructive surgery na Twoje dziecko. Jest to prawie nigdy nie potrzeba chyba w najbardziej ciężkich i inny untreatable sytuacji. Do narządów płciowych lymphedema, męskiej lub żeńskiej standardowego leczenia jest nadal chirurgii. Jednakże, nowe techniki masażu i zostały rozwoju (ze wsparciem odzieży), że czuję się bardziej udane i mniej ryzykowne niż techniki chirurgiczne.

Ze względu na obawy i zagrożenia lymphedema narządów płciowych, także silnie sugerują, że rodzice nie pozwalają na wykorzystanie kompresji pompy urządzeń na ich dzieci. Zostały one pokazywane przyczyną lymphedema narządów płciowych, a także uszkodzenie istniejącego wtórnego lymphatics.

Innym jest fakt, że dotyczą Ciebie i Twojego dziecka będzie musiał nauczyć się properskin opieki. Pomoże to zapobiec suchość, pękanie i otwartych przestrzeniach, które mogłyby prowadzić do infekcji.

Jedna końcowa uwaga, proszę cokolwiek innego czynicie, niech nie masz jakiekolwiek rozmowy z lekarzem w jednym z tych lymphedema debulking operacji. Miałem trzy i miał kontakt z bardzo wielu innych. Każdy z nas wyraża ubolewanie, mając ze względu na straszne komplikacje, które spowodowały.

Komplikacje Dziecięcej Dzieci z Obrzęk limfatyczny

Ze względu na wiek, komplikacje związane z dziećmi i pediatric lymphedema nie są tak poważne, jak długo z nieprzetworzoną dorosłych lymphedema. Robią to jednak

1. Ryzyko dla tkanki łącznej, zakażenia związane Musisz pamiętać, że lymphedema kończyny jest immunocomprised kończyny i że sam w sobie spowoduje, że Twoje dziecko jest bardziej podatne na inne infekcje związane z lymphedema. Są to liszajec, różycy, Zapalenie naczyń chłonnych, zapalenie gruczołów chłonnych

2. Weeping (odprowadzanie) rany, przerw w skórze

3. Upowszechnianie lymphedema. Często nogi mogą być zaangażowane początkowo, a później do rąk, ramion lub genitaliów będzie zaangażowany.

4. Komplikacje związane z bandaging takich jak pęcherze, wcierać ból plamy, wysypki i innych chorób skóry.

5. Nie mogą być również pleural effusions edema lub płuc, chociaż nie jest to typowe u dzieci

Tkanki łącznej

Choroby tkanki łącznej jest jednym z powikłania obrzęk limfatyczny kończyn. Pacjent nie może być świadomi źródła etiologii. Czasami może to być cięte, mosquito bite, otwarte rany lub innych infekcji w organizmie.

Pierwszy znak jest zwiększona lub inną jakość bólu z udziałem lymphedema kończyny. Pacjenci często opisują jako "objaw jak grypa lub ache" z udziałem Lymphedema ramion lub nóg. Jest to zwykle następuje nagłe wystąpienie rumienia (zaczerwienienie, czerwone smugi lub blotches) na udział kończyny. W hipertermią (lymphedema kończyny staje się ciepły, gorący) będzie śledził i pacjenta mogą wystąpić dreszcze, a nawet wysoką gorączką.

Tkanki powodując rozległe dalszych szkód w lymphatics i pochodzi z wielu możliwych komplikacji tak będzie to można zrobić wszystko w celu zapobieżenia jej wystąpieniu.

Prognozy długoterminowe dzieci Dzieci z Obrzęk limfatyczny

Jest to z całą pewnością nie jest to możliwe w celu zagwarantowania lymphedema, co będzie lub nie będzie robić jako osoba wieku. Znaczna część długoterminowych perspektyw spoczywa na nasilenie stanu, komplikacje, które pojawiają się i inne związane medycznych.

Jednakże, poprzez swoje dziecko zdiagnozowano wcześnie i przez uczenie się i naleganie na temat właściwego traktowania technik można zachować pod warunkiem kontroli i Twoje dziecko może cieszymy się długo, aktywnego i przyjemnego życia - mimo lymphedema.

Etapy Dzieci z Obrzęk limfatyczny

Etap 1 (łagodne) - Po waking in the morning kończyny lub zagrożony teren jest niemal normalnej wielkości. W tkance nadal znajduje się w "pit etapie," powszechnie określane jako pit edema (po naciśnięciu palcem przez obszar tiret i posiada wcięcia).

Etap 2 (umiarkowany) - tkanka jest "non-pit" (po naciśnięciu palcem przez tkanki jest odbijana z powrotem pozostawieniem bez wcięcia). W gąbczasta tkanka ma spójności.

Etap 3 (ciężkie) - tkanka na tym etapie jest trudno (fibrotic) i będzie tylko nieznacznie reagować na dotyk. W obrzęk jest prawie nieodwracalny i kończyn jest bardzo duża i obrzęk. Zakażenia są możliwe na każdym etapie lymphedema, ale wystąpienie staje się większy postęp w etapach. A obrzęk kończyn, nieprzetworzonych w lewo, staje się twarde (fibrotic) i pełne chłonnych płyn, który ma wysoką zawartość białka i doskonałe medium dla bakterii i zakażeń. Należy sprawdzić, poprzez całą naszą stronę - aktualizacje. Informacje na dole na owijania dziecka ramion i nóg, Specjalne wskazówki dla dzieci z lymphedema, masaż techniki leczenia dla dzieci i więcej.

Dobre rady dla dzieci Dzieci z Obrzęk limfatyczny

Dzieci z Lymphedema Yahoo Group

To zawsze będzie inny dla każdego dziecka, ale to, że

1. Nie są zbyt ostrożne. Dzięki temu mój syn zaufania, jeśli może on zrobić to, co robią jego znajomi, więc niech potrwać kilka zagrożeń, jeśli możesz. 2. Utrzymanie skóry w dobrym stanie. My Wodny śmietany nocy i rano - w Wielkiej Brytanii można uzyskać ogromną wanną na receptę. Można również użyć go do mycia, jeżeli skóra staje się sucha. Mamy również emollient umieścić w łaźni.

3. Bierzesz kąpiel - jak delikatny masaż ponad wszystko

4. Trampolining (kończyny dolnej LE)

5. Korzystanie z SLD (prosty drenaż limfatyczny) MLD między sesjami

6. Udostępnianie informacji z Twojego dziecka nauczyciel / szkoła. Jak również wiedząc, co zrobić, jeśli twoje dziecko dostaje hurt, nauczyciele mogą pomóc w inny sposób. Na przykład, mój syn był zaniepokojony inne dzieci w / komentowanie na jego duże nogi / support wyroby pończosznicze w PE. Jego nauczycielka wyjaśniła całą klasę o LE i dlaczego on chodzi stockings. Inne dzieci miały wszystko na pokładzie i nie dokonać wydania go więcej.

7. Spowoduje to, aby LE mniej o wiążącym i pomagając im czują się nieco bardziej. M.in. wybór własnego koloru pończoch, po kilka godzin bez zapasów czasem (być może, jeśli chcą pozostać w pidżamy w rano w weekendy), wybierając najlepsze opowiadanie do podjęcia wraz z MLD, po raz off MLD zamiast do szkoły chodzenie po szkole, po specjalnym dni razem, gdy idziesz do poradni - jak się do filmu lub posiadające obiad.

Specjalne podziękowania dla członków i mama Katherine

Co zrobić, gdy Twoje dziecko ma Dzieci z Obrzęk limfatyczny?

Na Silkie

I zostały wyszukiwanie co i gdzie można spróbować uzyskać informacje o naszych mums I jestem wstrząśnięty, nie ma pomocy. Mam na myśli to, co zostało Chciałbym zrobić W Mum.

Ja jestem z Mum lymphedema, nie może siedzieć i czekać, aż moje chilld był 3

Chciałbym zrobić z prostej rutynowej my baby.

1.) w łazience będę zawsze udar zakażonych kończyn w górę od palców u rąk i nóg lub. Odtwarzanie i śmiechu co gra go jak poszedł razem.

2.) Nigdy nie pracowała na sucho, że jeden ma obrzęk kończyn pat i musi być starannie wszystkie suche niewiele creases w części podejmują dodatkową opiekę, szczególną uwagę między palce i palce. Najmniej małe przerwy w skórę może spowodować zakażenie złe

3.) pielęgnacji paznokci. Toe Nails zawsze cięte prosto w całej zachować je krótko jak to tylko możliwe. Jeśli jeden złowionych na coś i można go ustawić tore zakażenia.

4.) chciałbym używać kremu (nie scented) na kończyny zwracając uwagę na palce u rąk i nóg lub cały czas pamiętać pracy na nie w dół kończyny i miękkie jak oddech niemowląt, udar krem na kończyny, nawet jeśli tylko kilka kresek niech tym być zabawne rzeczy, swoje przygotowanie jest niewiele po jednym dla rutynowych, że on / ona będzie musiała się do końca życia.

Zawsze się kończyny jeden sposób nie wprowadzają swoje strony z powrotem w dół ciała w kontakcie ze skórą tylko wzwyż udar. Jeśli istnieje jakiekolwiek zmiany w kolorze lub zaczerwienienie skóry zatrzymać ten musi być tak miękkie nie zmienić kolor skóry.

5) Ja was nie sugerując, zawijania, ale może być zabawą, aby dziecko jest wykorzystywane do obchodzenia się z kończyny przez udając. Może być jednocześnie Twoim wykonaniu okrągłego owijania szkółki rhyme rundy rundzie ogrodzie jeden coś takiego, że po prostu cały czas się twojemu dziecku wykorzystywane w dotyku i styl robisz te rzeczy.

6.) będę zawsze mają kończyny pokryte tymi z długimi rękawami i spodnie znowu będziesz pomaga dziecku się do posiadania czegoś na kończyny na zawsze

7.) Pamiętaj ekstremalnych ciepła i zimna są złe dla lymphedema próby uniknięcia w każdej chwili.

8.) Zawsze mają jakąś formę obuwie na nogi, jeśli pamiętać, że są zakażone kończyn może opuchła i napięty montażu obuwia nie tylko rub skóry może przyczyną infekcji, ale także szkody w rozwoju dziecka nogi.

9.) Ćwiczenie jest dobre dla kończyny. Mam do nogi wykonywania leżenia I punkt mojego palce na ziemię a następnie ponownie utworzyć kopię zapasową w kostkę. Ja podnoszę moje nogi utrzymanie go prosto z łóżka tak wysokie, jak mogę, staram się wyciągnąć moje kolana do mojego tummy.

Mała rzecz, że jak może być zabawą.

10.) Zrobiłem bonding joga masaż z mojej córki, znalazłem najlepsze miejsce na podłodze. Moje nogi w kształcie diamentu z dużymi koc nad nimi i moją córkę między moje nogi była wygodne, naprawdę miał wiele piosenek giggles zabawy.

11.) Baby's bottom. Byłbym ostrożny dodatkowych często zmieniających się, pamiętaj małą przerwę w skórę może pozwolić na rozpoczęcie infekcji.

Są to tylko moje własne przemyślenia na temat tego, jak będę próbować radzić sobie z limfatyczny, gdy miałem niemowlęcia Espérons Ci pomóc. Ale jak jednego lub dwóch naszych Mums zostały powiedział pozostawić go mało. Należy agonising, jeżeli nic innego nie chciałbym spróbować dostać się do mojego dziecka używane w dotyku i poczuć to, co jest po wszystkim będzie ich codziennie rutynowe.

Możesz mieć własne pomysły, w jaki sposób pomóc dziecku somwe rzeczy masz wypróbowany wszystko gotowe Jeśli pogoda udane lub nie daj nam znać pozwala uzyskać pewne osobiste doświadczenia, wraz z innymi na negatywy i pozytywy.

Pozwala zachować tej informacji pochodzących mums w. W ten sposób można go znaleźć i robić to, co myślisz, ale nie są najlepsze pomysły, aby pomóc

Jedwabie

Własny rachunek DZIEŃ DLA DZIECI Obrzęk limfatyczny z ramię

Jak rodzic może zrobić prosty drenaż limfatyczny

Dzieci z Lymphedema

SELF LAT dla górnej krańcach

Masaż powoli, ok.. jeden cykl na sekundę - Masaż delikatnie, approx. ciśnienie przy stroking kota - Korzystanie z całą powierzchnię rąk, gdy masuje. Unikaj kopanie w palcami. -- Wykonać masaż całego w kolejności określonej w tym handout.

KOLEJNOŚĆ masażu

1. Zastosuj się do ruchów okrężnych po obu stronach gardła, w trójkątną przestrzeń tuż nad collarbone. Powtórz 25x (I was told zrobić w zestawach 5)

2. Zastosuj się do okólnika projekty zarówno underarms. Pierwsze nieangażującego się na stronie, a następnie do zaangażowane strony. Powtórz 25x każdej strony.

3. Glide rękę z całej zaangażowanych underarm do univolved underarm, w tym kierunku. Powtórz 10x

4. Zastosuj się do okólnika projekty groin zaangażowane strony do pompowania w kierunku w górę. Powtórz 25x

5. Glide rękę z zaangażowanych underarm do groin po tej samej stronie w gardle, w tym kierunku. Reapeat 10x

6. Glide rękę z zaangażowanych ramię w tej samej stronie w gardle, w tym kierunku. Powtórz 10x

7. Glide rękę od kolan do ramię w trzech modeli: a. z przodu ramię b. z powrotem na ramię c. od wewnątrz ramię w spirali ruchu na zewnątrz łopatki

8. Zastosuj kołowym ruchu do przodu i do tyłu kolanka. Powtórz każdej stronie 25x

9. Glide strony związane z nadgarstka do kolan, po raz pierwszy do przodu, a następnie do tyłu.

10. Glide strony od podstawy palców do nadgarstka, w tym kierunku. Jeżeli palce są dotknięte (Mia's są), masaże każdy palec z osobna fingertip do podstawy. Powtórz każdy 10x

The BEST porad na LT dał mi był udar ~ Mia jakby cicho petting kota. To jest najprostszym sposobem, aby zrozumieć, jak wiele presji do używania / nie do użytku. Hope this helps!

Stephanie uprzejmości: http://www.fortept.com/index.htm

DZIĘKUJĘ DO terapeuta na wyżej OBSZAR za dostarczenie tej fantastycznej

INFORMACJE NA DZIEŃ NA NASZYCH MIA

OPAKOWYWANIE A dziecko kończyny Z obrzęk limfatyczny

OPAKOWYWANIE A dziecko Obrzęk limfatyczny (limfatycznego)

Dzieci z Lymphedema

Amy - nasze córki Jessica urodziła się z LE w obu stóp / kostek i zaczął CDT kiedy była niewiele ponad 2mos starych. Co zrobiliśmy następnie był wieloletnim etapie procesu (terapeuta, jak niewiele może zrobić w 20min nogi, zajęło mi 2 godziny!)

1 - Wrap palcach tylko w warstwie 1in elastomull (dunno ogólne pojęcie o tym, że jest to długie, luźne tkane (to słowo?) Z białym bandażem trochę rozciągnąć, ale nie tak gruby jak regularne krótkie - wycinka bandaż. Należy pamiętać, zrobiliśmy tego, ponieważ ma ona LE w jej palce całkiem źle na jej wiek - jeśli twoja córka ma toe zaangażowanie może chcesz zapytać terapeuta jeśli trzeba to zrobić.

2 - opakowane jej podnóża, Alberto-skrzyżowanymi wokół jej kostki, a na jej nogi do kolan z artiflex nazwie coś, co wygląda i czuje się jak super miękkie bawełniane bale wciśnięty do badage formie. To było punktem wyjścia do jej stóp / nóg przed wszelkimi pasa ochronnego, które mogą wystąpić z warstw później, nie zacząć używać bawełny stockinette w tym wobec była o lat, a ona wciąż woli.

3 - warstwy 2in elastomull w tym samym patttern jak artiflex, rozciągający się to podczas stosowania Mało dać trochę ciśnienia.

4 - Wreszcie! My to wszystko uzupełnione off z warstwy na własny rachunek-stick bandaging nazwie Coban (można je kupić w Sklepie teraz pod różnymi nazwami). Pomógł posiadają wszystko to razem i, jak była learnign indeksować, że był ważny. Pod koniec swojej terapii znaleźliśmy się na ten sam produkt, zostało dokonane w kolorach i sprzedawane jako vetrap koni zaopatrzenia w sklepach, a ponieważ był on o 1 dolar zwoju tańszych mamy włączone (ok, i cuz she was cute produkt-w jej kolor skoordynowane zawija!). To ostatnie dźwięki nieważne, ale wiem przynajmniej jeden z mama w Wielkiej Brytanii, której niewiele LE dziewczyna jest starsza, że jest w stanie leczyć w stylu staje się coraz bardziej ważne, jak nasze dziewczyny się starzeć.

Hope this helps. W ostatnim trochę porad, cuz nam się zmagać z tej partii, gdy Jay było mało, buty dla dziecka zalecam Jumping Jacks Perfection bootie, autobus chodzi w WWW do wielkości 8 niemowląt. Jej nowy podiatrist niedawno zatwierdziła nasze kupowania jej toddler buty o rozmiar za duża, aby zmieścić się obrzęk szerokość / wysokość dorsum jej stóp, tak długo, jak długo mamy umieścić pianki opuszki palców, tak w jej noga nie slajd. Była tak podekscytowany! Znaleźliśmy ją parę tych toddler buty z dioda świeci na pietach i nie będzie ona nosić nic więcej!

A jeśli jesteś dziwić się, nie, ale obecnie nie zawijać, chociaż zachować dostaw na rękę. Mamy ją wystarczająco zmniejszona do noszenia non-Rx buty, i pływać na godzinę lub tak przynajmniej 3 dni w tygodniu (dołączył do lokalnej Y basen kryty). Nadal mam mieszane uczucia na ten temat, i martwić się, czy mamy prawo robić rzeczy, ale chcemy ją mieć możliwość bycia w normalnych, jak to możliwe, zachowuje jej pedi Anm oka na nim z nami, a my prawdopodobnie rozpocznie napastliwych nowych podiatrist, aby zobaczyć jej także regularnie. A może na 3 walki z powrotem. I was tidying up zawijania jej dostaw tylko tego popołudnia, ponownego walcowania bandaże, że tylko ja miał w torbie tossed wieku temu. Ona zobaczyła mnie i powiedział do mnie bardzo mocno, aby nie umieszczać na niej, że piggies! (Kurs ma ona ingrown nail na jednej stopy, tak teraz ona jest trochę wrażliwych - będziemy chcieli znaleźć podiatrist do tego, aby uzyskać prawo do naliczania opłat, jeżeli dzieje się na swoje niewielkie dziewczyna, to jest Jay's 2nd w nieco ponad rok , Naprzeciwko na nogi, więc może to być problem powtarzających się dla niej…)

Ja jestem babbling, więc będę teraz zatrzymać, ale pocztą lub e-mail do mnie jeśli masz? I'll odpowiedź i zgodnie z moją najlepszą możliwość. Gdy Jay był baby I knew było z innymi LE niemowląt obecnie istnieje, ale nigdy nie znalazł się ktoś zapytać - wszystkich dzieci były starsze… Anywho, nadzieję, że to pomoże.

Dyanna mama do Jay, dwustronne LE kostek w / stopy / palce, teraz 3yo

Porady na zawijanie jeden Nogi Obrzęk limfatyczny

Dla starszych dzieci

Ponieważ masz obrzęk nóg (i palce), to prawdopodobnie lymphedema, może wytworzone z lipedema. Tradycyjne techniki bandaging jest z Płótna trykotaż, a następnie niektóre artiflex (bawełna padding), i wreszcie, bandaże. I bandaż bezpośrednio na skórę. Wykładzina ma nawet jeżeli obecnie należy constrict część z bandaging, powodując przepływ limfatyczny nie, ale naprawdę nie są bandaże, takich jak gumy - odpowiednio rozmieszczone i siebie, że nie spowoduje ściśnięcie - i to artiflex ból. W Płótna trykotaż jest tylko inną rzeczą umyć i wysuszyć. I poszedł do http://www.bandages.com i stwierdziliśmy, że nowe bandaże, że są wystarczająco gruba, które mają być stosowane bez warstwy (np. Płótna trykotaż i padding). Być może jest to droga, czy chcesz bother z stockinets i padding. Jeśli było zobaczyć terapeuta, to oni również korzystać z pianki zamiast artiflex (tylko bawełny padding). Niektóre zdjęcia wyglądają bandaging absolutnie potworne. Moje tzw terapeuta wykorzystane niektóre pianki, itp., ale szybko odkrył, że na nogi spadł bardziej bez niego. W opuszki ma na celu "rozpowszechniania" kompresji tak nie jest wiążące - ale to, co naprawdę się dzieje, jest elastyczność w bandaże idzie do kompresji pianki - nie kompresji swoje nogi. A little kompresji trickles do rzeczywistych nogi, ale moje doświadczenie było, że obrzęk zszedł lepiej bez dodatkowych rzeczy. Jednak, ponieważ to jest sprzeczne z tradycją, powinien przynajmniej mieć świadomość, jeśli jakakolwiek część swojego zdania, nogi zbyt napięty, a jeśli tak powtórzyć w bandaże (co najmniej godzinę na dwóch nogach - i bandaże, które były OK podczas i okolice może nagle stać się zbyt napięte w środku nocy - co oznacza, musisz wstać i zrobić to ponownie.) Anyway, z lub bez Płótna trykotaż i padding, tutaj jest jedną techniką bandaging:

materiały (1 duże nogi nie rażąco większe niż normalnie (Ja 5'9 "cielę i środek jest 21" i mam szeroki, obrzęk nóg - jeśli są znacznie większe, być może trzeba więcej)

opcjonalnie: Płótna trykotaż, artiflex, pianki

Wymagane dokumenty:

1 rolka 1 "zawodowych wytrzymałość taśm maskujących. 1 ea 3 "taśm ciężkich padding wokół kostek 1 ea 1" x 5m medi-RIP 2 ea 8 cm. x 5 m krótkiego wycinka bandaże 1 ea 10 cm x 10 m krótkiego wycinka bandaże 1 ea 6 cm x 5 m krótkiego wycinka bandaże.

Pokój dla 2 nogi, jeśli jest bardzo dużo większy niż do mnie, dodać kolejną 1 ea 10 cm. x 5 m krótkiego wycinka bandaż dla każdej nogi.

I siedzieć na moim łóżku i mają niskie tabeli mogę resztę moich stóp, dwa krzesła, ale również będzie działać (od jednego do zasiadania w jeden i umieścić na pieszo).

Zawijania do 3 "taśm ciężkich padding (lub Dziękujemy! Poduszek) wokół kostek. Na rysunku 8, co jest wokół stóp i od stóp na nogi będzie się wiążące w prawo na skrzyżowaniu stóp i nóg (gdzie 90 "kolei jest. To jest tylko miejsce padding ma zasadnicze znaczenie. Bezpieczne go taśm maskujących. Secure wszystkich po bandaże zostały one opakowane z taśm maskujących. Cut wiele 5 "pasy i taśmy maskujące je mieć." Trzymaj je na krawędzi stołu lub windowsill, albo coś.

Pierwsze posiadają wszystkie bandaże, tak, że jesteś z rysunku w dolnej części cylindra bandaż (bandaże są walcowane na cylinder), a nie w górę. A little eksperymentów pokaże, że jest to znacznie łatwiejsze.

Start z 1 "medi-rip (jest to własny rachunek spójnego bandaż, ale niektóre posyla na własny rachunek spójności z prania). Użyj tego mały bandaż na bandaż wzdłuż linii toe. Oznacza to, że taki sam łuk, że w stawach palców stóp do Marka. Nie wiążą palcach. Jeśli możesz, zawijać każdy z palców, ale Uważam, że ten wiąże palcach i boli, więc opuścić moje palce nieopakowanego, nawet jeśli opuchła, ale jeśli zaczniesz z większych krótkie wycinki bandaże, nie będzie pół księżyca swells, że nawet więcej (jeśli Ponieważ dokonać prosto z kręgu tylko niewiele poniżej toe nieco poniżej big toe, to zostawić niektóre obszarze stóp nie bandaged i limfatyczny będzie pchane w tej dziedzinie, i będzie gorsze niż przed. niewielki 1 "medirip mogą być zapakowane w zakrzywione ścieżki, które obejmuje wszystkie stóp. nakładaniem tym 1" medirep przez 1 / 2 i nadal jej likwidacji wokół stóp aż do końca łuku, a następnie go zabrać się ukośnie w górę na nogę, a będzie jeszcze wystarczająco bandażem zawijać się ponownie tuż pod linią toe ponownie za kilka okładów. medi wrap ma aspekty elastyczna w inny pasek bawełny, tak ciągnąć medirip napięty (które jest elastyczna, zostanie przedłużony, ale nie do punktu dyskomfortu).

Podczas zawijania w bandaże, pociągnij trochę na koniec każdego okręgu, ale nie rozciągnąć je zbyt trudne, lub ze stałym napięciem o ile potrwają. Chcesz je do wywierania trochę wiosny, ale nie strangle swoje nogi. Jeśli im się zbyt napięty, to boli, i musisz cofnąć owijania i redo (duży ból). Jeśli nie rozciągnąć je trochę, nie będą mieć dużo kompresji. Oczywiście, jest zawsze na dole bandaże na nogi, że boli, więc masz do czynienia unwrap całości, aby dostać się do nich.

Następnie, krok 2 potrwać 8 cm. x 5 m krótkiego wycinka bandaż, i rozpocząć na czubka stopy, ale nie wiążą żadnych palce, ponieważ masz już na medi-rip, pozwalają na oddychanie niewiele miejsca, aby się upewnić, że nie wiążą palce. Potem wiatr wokół stóp nakładania na bandaże o około 1 / 2 do 2 / 3 (I prawdopodobnie pokrywać 2 / 3), dopóki nie zdobyły prawie do nogi (Twoje stopy powinny być w kącie 90 stopni do nóg, i dla mnie jest to 2 lub 3 okładów), a następnie przejść się wokół pięty, a jak Ci się od drugiej strony pięty, podejmują bandaż ukośnie na górnej części stopy nieco poniżej górnej części pierwszej wrap (tylko na dole duży toe), przejdź na dole stóp, a następnie wnieść bandaż na około kostkę nieco powyżej pięty, a następnie wokół kostki, a kopię zapasową ukośnie w górę na nogę tak jak poprzednio, pokrywających 1 / 2 do 2 / 3 z poprzedniej ścieżki. W ten sposób duża liczba 8s. Kontynuuj z cyfrą 8, każda warstwa nieco wyższe wokół kostki, dopóki nie zostanie ponownie owijania są tylko z przodu nogi (nie więcej miejsca do innego rysunek 8) i wykorzystanie pozostałej części bandaże się prosto w kręgach (rysunek 8, ) Wokół kostek.

Następny krok 3 second 8 cm x 5 metr krótkiego wycinka bandaż, i rozpocząć na bazie nóg (wokół kostek), przejdź na raz lub dwa razy, kotwica w bandaż, a następnie na następnej kolei zejść wokół dole stóp w pobliżu piętki, a następnie wokół dolnej części stopy, a następnie przez góry i wokół nóg, a następnie kontynuować tworzenia rysunku 8, aż do nóg pokrywania przez około 2 / 3. Aby wynik około 8 nogi, po jednej stronie z przodu nogi, bandaż będzie uphill (lub do Twojego kolana), to jest mniej lub bardziej prostej wokół tylnej części nogi w wysokiej klasy z 8, następnie idzie obniżenia (lub na pieszo), można spotkać się z przodu nogi ponownie, a następnie mniej lub bardziej prosto w tylnej części nogi na niskim końcu z 8 a następnie ponownie na następną cyfrę 8 . Na mnie ten bandaż jest gotowych tylko na początku cielę (nieco powyżej dolnej części mięśni - byłoby idealne, jeśli bandaż zakończył tuż przed rozpoczęciem mięśni, ale będzie ona nieco inna dla każdego w zależności od ile pokrywają się one, jak i dużych ich nogi.

Następny krok to rysunek 4, 8 z 10 cm x 10 m bandaż. Rozpocznij w dolnej części nogi z początkiem bandaż na stojące wzwyż, więc pierwszy kierunek jest w dół w kierunku (do końca skierowaną ku górze), a następnie najbliższe okolice się ponownie. 10 cm x 10 m bandaż powinien podjąć ci do nieco poniżej kolana, ale gdy nogi są bardzo duże, może być konieczne dalsze 10 cm. bandaż. Każdy kurs z rysunku 8 powinny pokrywać się trochę mniej lub równo, ale nie więcej niż poprzedniego kursu. Im więcej pokrywają się z większej kompresji, i trzeba zawsze mieć mniej proximally kompresji (w kierunku swego serca) niż distally (w kierunku swojej palce).

Wreszcie, podejmuje kroku 5 ostatnich 6 cm. x 5 metr krótkiego wycinka bandaż i uruchomić na około połowy cielę lub nieco wyższe, a wiatr prosto w kręgach do nieco poniżej i jak najbliżej kolana. Ten ostatni daje kompresji bandaż na blaty w górę 8 w przypadku gdy nie ma za dużo na siebie, rodzaju i posiada wszystko, co obwód nogi jest w rzeczywistości mniejsze niż na kolana w połowie cielę (nie slajd ponieważ mniejsze koła musiałby slajdów w większym obwodzie nogi).

I zostały uzupełnione o moje zdolności do zawijania, ale trudno jest się dowiedzieć, czy początkujący mogą wnieść wiele sensu mojego kierunkach - lecz Ja postarałem. Spójrz na niektóre zdjęcia z bandaging gdy jesteś na http://www.bandages.com. Nie patrz na liczne fotografie z rysunku 8, ale dają więcej kompresji i pobyt na lepsze, a mniej wiążące. Pojawi się ogólną ideę likwidacji nogi, i nakładania się na fotografii, jednak. To może wydawać się skomplikowane, aby moje kierunkach (Ja postarałem się być jasne), ale prawdziwym technika nie jest bardzo trudno w ogóle.

Nowe grubości bandaże, że nie trzeba padding (padding jest włączone): KomprimED. Znajdują się one na stronie internetowej pod bandagesplus bandaże, a następnie w ramach dwóch sposób wycinka bandaże. Myślę, że należy zacząć od tego, jak padding może być bardziej istotne dla kogoś, którzy to tylko początek bandaże. To jest znacznie prostsze niż te głupie wszystkich warstw.

* Miękkie i wygodne bezpośrednio na skórę pacjenta * grubsze tekstury unika stosowania pianki i padding w wielu przypadkach * Nadaje się do lymphedema żył i owrzodzenia * patient-friendly aplikacja wymaga mniej warstw * Wszystkie bandaże są short-stretch/low wycinka KomprimED 4cmx5m Inne mądry, standardowe krótkie wycinki bandaże są rosidal lub comprilan. Ja używam rosidal. W medi-rip jest w ramach sekcji spójnego bandaże na stronie 2 w ramach bardziej ogólnej kategorii bandaże. Specjalne podziękowania należą się: Linda

Dzieci z Obrzęk limfatyczny - najczęściej zadawane pytania

P: Moje dziecko nagle swelled nogi. Czy to oznacza ona lymphedema?

A: Wiele rzeczy, w tym jamy brzusznej mas, żył problemów, a rheumatologic disorders, może być przyczyną natychmiastowego i szybkiego obrzęk nóg. Odpowiedni medycznych egzaminu i oceny jest konieczne, zanim lekarz może wykluczyć konkurencyjnych przyczyny i rozpocząć rozważa diagnozy lymphedema.

Q: Jak jest wrodzonym lymphedema zdiagnozowano w dziecko?

A: Po pierwsze, nasz personel medyczny Twoje dziecko bierze medycznej historii i wykonuje fizycznych egzaminu. W zależności od wyników, pracownicy mogą zaplanować swoje dziecko na lymphoscintigraphy, test, który pozwala na obrazowanie lekarzy w celu wyświetlenia Twojego dziecka limfatyczne statków. Podczas lymphoscintigraphy, radiologa będzie wstrzyknąć niewielką ilość radioaktywnego znacznika w Twojego dziecka pieszo lub ręcznie, a następnie użyć specjalnej kamery, aby wyświetlić dziecka limfatyczne statków. Radiologa może następnie dokonać dokładnej diagnozy, klasyfikacji Twojego dziecka lymphedema przez typ: rozrost, hipoplazja, lub braku lymphatics. W niektórych przypadkach, personel medyczny może zarządzić dodatkowe zdjęcia rentgenowskie i badania obrazowania dla dalszych wyjaśnień.

P: Moje dziecko ma zaburzenia rheumatologic okresowo powoduje, że jej kończyny do swell. Jednak ona również doświadczenia obrzęk kończyn, które nie wydają się być związane z jej rheumatologic pochodni-up. Czy może ona mieć wrodzone lymphedema?

A: Nasz zespół ma ocenić lymphedema kilka dziećmi którzy mają stany zapalne, obrzęki rozwijać jeszcze w czasach, gdy ich zapalenie stawów nie wydają się być aktywne. Po dokonaniu oceny, mamy ustalone, że niektóre, ale nie wszystkie z tych dzieci ma także wrodzonym lymphedema.

P: Moje dziecko ma wrodzoną lymphedema. Jaki rodzaj terapii będzie można jej używać do leczenia?

A: zespół medyczny będzie stworzenie indywidualnego planu leczenia dla Twojego dziecka. Typowe leczenie polega na uniknięciu zakażenia planu w dotkniętych kończyn (y) i za pomocą specjalnej odzieży, bandaging lub Reid rękaw świadczenia kompresji do dotkniętych kończyn (y), gdy dziecko stoi. Jeżeli te interwencje nie są wystarczające, może korzystać z zespołu medycznego drenaż limfatyczny technik mających na celu stymulowanie limfatyczne obrotu i pomóc dotkniętym kończyny (-ów) obcych przenieść z limfatyczny kończyny. Do zespołu medycznego może również zalecić stosowanie gradient pompy, że nasza technologia lekarzy skorzystało z rozsądnym sukces w ciągu ostatnich kilku lat.

P: Czy moje dziecko będzie potrzeba specjalnej diety?

A: W ogóle, dzieci mają normalne lymphedema serca i nerek systemy pomocnicze, a więc nie trzeba się do specjalnego żywienia. Niektóre dzieci z lymphedema mieć problem digesting białka, a lekarze często traktują tego warunku przez podawanie krótko-łańcuchowe kwasy tłuszczowe. Ogólnie rzecz ujmując, jednak dzieci z lymphedema jeść taką żywność za ich rówieśników.

P: Czy moje dziecko wykonuje? Czy pomoże?

A: Zachęcamy wszystkich naszych pacjentów do gry sportowe i być aktywnym. Jeśli Twoje dziecko chodzi kompresji ubranie podczas angażowania się w normalnej aktywności fizycznej lub gry sportowe, korzystanie będzie zachęcać do nadmiernej limfatyczny przepływu obecnie jej wpływ kończyn (y) i jej powrót do ogólnego obiegu limfatyczne. Jeśli Twoje dziecko ćwiczenia bez kompresji ubrana w płaszcz, jednak jej wykonywanie nie będzie miało żadnego wpływu na jej przepływ limfatyczny.

Można tłumaczyć każdej strony w naszym serwisie. Proszę przejść do naszego wejścia strona główna

Lymphedema Ludzie Lymphedema People

http://www.lymphedemapeople.com

Pat O'Connor
Założyciel i dyrektor wykonawczy
patoco
Site Admin

Return to Obrzęk limfatyczny