Komplikace na lymfodémy

Lymfodémy; Otoky dolních končetin; Otoky z ramene; Jak diagnostikovat lymfodémy; Komplikace na lymfodémy; Prevence lymfodémy; Akutní versus postupné-nástup lymfodémy; Dočasné versus chronická lymfodémy; Lymphedema Czech

Moderator: Senior Moderators

Komplikace na lymfodémy

Postby patoco » Mon Jul 14, 2008 7:07 am

Komplikace na lymfodémy

Když jsem poprvé začala lymfodémy Lidé jen 3 a půl lety, tam jsem v podstatě krátký seznam komplikace spojené s lymfodémy. Jak čas pokračoval a studie včelích dokončena a je v ní byl lépe sledovat na lymfodémy pacientů, jejichž seznam byl rozšířen komplikace.

Kromě toho došlo k důkladnější dokumentaci komplikace tvář ti z nás, se dlouhodobě lymfodémy. Obvykle se tyto komplikace jsou výsledkem našich LE není léčena správně nebo infact ošetřeny vůbec.

Seznam lymfodémy Komplikace
1. Infekcí, jako je celulitida, lymphangitis, erysipel. To je způsobeno nejen pro velké nahromadění tekutiny, ale to je dobře zdokumentováno, že lymphodemous končetiny jsou lokalizovány immunodeficient a proein bohaté tekutiny poskytuje vynikající péče invironment pro bakterie. Viz naše stránky Infekce spojené s lymfodémy pro další informace o

2. Odtok rány, že únik lymphorrea, která je velmi žíravin do okolní tkáně kůže a působí jako přístav pro vstup infekce.

3. Zvýšená bolest v důsledku komprese nervů obvykle způsoben rozvojem fibrózy a zvýšení vybudovat na tekutiny. Viz lymfodémy a Pain Management.

4. Ztráta funkce v důsledku toho, otoky končetin a změn.

5. Deprese - psychologické vyrovnávání se v důsledku tohoto znetvoření a oslabující efekt na lymfodémy.

6. Hluboká žilní trombóza opět v důsledku tlaku na otoky a fibróza proti cévní systém. Rovněž může dojít v důsledku celulitida, lymphangitis a infekcí. Viz také tromboflebitida

7. Sepse, gangréna jsou možnosti v důsledku infekce.

8. Možné amputace z kousku.

9. Pleurální effusions (tekutiny v plicích) může vést v případě, že lymphatics v oblasti břicha nebo hrudníku je ohromen k jasné plic dutiny tekutin.

10. Kožní komplikace, jako je suchá kůže, rozdělení, plaket a uzliny, citlivost na houby a bakteriální infekce.

11. Chronických zánětů lokalizovaná.

12. V rozmezí od mírné bolesti v rané lymfodémy k závažným v pozdní fázi lymfodémy.

13. Lymfatických nádorů, které mohou zahrnovat angiosarcoma, lymfom, Kaposiho sarkomu; lymphangiosarcoma (Stewart_treves syndrom); Kožní T-buňky lymfomu; Kožní B-buňky lymfomu; Pseudolymphomatous Kožní Angiosarcoma.

Viz též: Primární lymfodémy a Cancer pro diskusi a lymfatické Rakovina Sekundární k lymfodémy.

Poznámka: Tyto druhy rakoviny jsou vzácné a jsou obvykle spojeny s dlouhodobou, neošetřené nebo improperply léčených lymfodémy. Obvykle se vyskytují ve fázi tři, čtyři, poměrně vzácný ve fázi dvě.

14. Kožní komplikace možné v etapách 3 a 4 zahrnuje papillomatosis; placques včetně "dlažební kostka", který se vyskytuje placque; dermatofibroma; Kůže Tags; tvorbu bradavic a Verrucas; Mycetom kožních plísní, dermatitida a mnoho lymfodémy pacientů zprávy nárůstu problémů se psoriáza, ekzém a pásový opar. Já bych podezření, může to být způsobeno opět se imunity stavu rameno nebo nohu pokořil se lymfodémy.

15. Dokumentovány, ale vzácné komplikace v pozdním stadiu může také zahrnovat Lymphomatoid Papulosis; Cutis marmorata; Acroangiodermatitis; Dermatolymphangioadenitis (DLA); Papillomatosis škára carcinoides

16. Oslabující společných problémů. To je způsobeno kombinací nadměrné hmotnosti tekutiny a neustálý proces, který doprovází zánětlivá lymfodémy. Jak jsme se dostala starší, mnoho lymphedemapatients mají celkem kolenní náhrada, celkem hip nahrazení, nebo úplné nahrazení rameno, zatímco jiní zažívají syndrom karpálního tunelu a jsou s karpálního tunelu operaci dochází ramenními nebo problémy spojené s lymfodémy a musí haverotator manžeta chirurgie

Dlouhodobé účinky

Existují četné nežádoucí účinky a dlouhodobě ovlivňuje může dojít s lymfodémy. Některé z nich patří únava, váhový přírůstek, bolesti (někdy až extrémní), deprese, trvalé otoky končetin či břicha. Někteří se setkaly s kardio a pleurální dutiny edém. Lymfodémy může také způsobit fibrózu. To je oblast, kde končetiny se stává velmi těžké a může se stát nonresponsive dostupných možností léčby. S rozsáhlými fibróza pocházejí také zvýšené riziko krevních sraženin v postižených oblastech.

Lymfodémy také způsobit lokalizovanou imunodeficience problémy. Rovněž může být podezřelý v dlouhodobé imunity problémy, zejména ve velmi dlouhodobém horizontu hlavní lymfodémy pacientů. To může být kontroverzní prohlášení, ale já jsem se znal ze základní lymfodémy pacientů, kteří na imunitní systém, jak se zdá, zhroutil z neznámých důvodů. V mé osobní situace, to prostě moje, že s výsledkem jsem získala dva různé lymfomů. Doufejme, že výzkum bude třeba udělat v této oblasti.

Lymphangiosarcoma je další možné komplikace lymfodémy. Zatímco mnoho LE'ers starat o tomto smluvním, to je velmi vzácné. Rizikové faktory jsou extrémní fibróza, záření na fibrotic oblasti a pokračující infekcí.

Komplikace na lymfodémy

Bruno Chikly, M.D

1) Infection / celulitida 2) Rakovina 3) Lymphorrhea, lymfatická-kožní píštěl 4) genitálií lymfodémy 5) Komplikace kvůli bandaging

Vždy mít na paměti, že infekce a nádory jsou dvě velké komplikace lymfodémy.

1) Infection / Celulitida

A-terminologie Sekundární infekce lymfodémy mohou být popsány pomocí různých termínů: sekundární akutní zánět (NKÚ), celulitida (zánět žádné volné noze podkožní tkáně), lymphangitis (zánět nebo infekce z lymfatických plavidlo), erysipel (infekce způsobené Streptococcus ), Infekce krve (infekce v krvi systému, s příznaky horečka, zimnice, atd.) a dermatolymphangioadenitis (DLA, zánět kůže, lymfatických uzlin a nádoby - OLSZEWSKI WL, JamalS, 1994).

Tyto infekce jsou obvykle způsobeny Staphylococcusaureus, penicilin-citlivé Streptococcus, nebo houbami. Lymphangitis se konkrétně o zánět lymfatických z plavidla, obvykle viděno klinicky jako červené pruhy běží podél o končetin.

B-Popis zánětlivých procesů začíná v kůži, nejčastěji v internetových mezery mezi prsty, ruce, nebo anální oblasti, a výnosů podél lymfatických lodí do regionálních lymfatických uzlin. Původ infekce je velmi často usnadnit vytvořením trhlin v kůži sekundární k plísňové infekci. (Kůže na nohou se člení třikrát častěji, než na horních končetinách v lymfodémy.) Rupture na kůži mohou také probíhat s traumatem, kousnutí hmyzu, jehly všeho druhu, pooperační tekutiny těžbě, post-radiační dermatitida, atd. Infekce se obecně zvyšují otoky a učinit edém obtížnější léčit a které by mohly být nevratné.

To je důvod, proč preventivní péče je opravdu důležité, aby se zabránilo houba, (např. sportovec 's nohou), do sebe nehty na prstech nohou, streptokokový nebo stafylokokových infekcí, atd.

C-míra infekce: Chronický zánět je podmínkou zažívají mnoho lymfodémy pacientů. Odhadem 25 až 40% pacientů, kteří mají klinické infekce. Ve studii na 353 případů Saskia Thiadens, (Thiadens S., 91), 31% mužů a 33% žen s chronickou lymfodémy musela jednu nebo více epizod z infekce, včetně 26% primární lymfodémy oproti 36% pacientů trpí z druhého lymfodémy.

Příznaky sekundární infekce - Známky infekce může být často zanedbatelné a terapeut musí být velmi ostražitá pro ně. Lékař může předepsat antibiotickou léčbou, pokud je mu to podezřelé. Známky NKÚ také může být nezaměnitelný s vysokou horečkou a zimnicí, pacient může požadovat deseti-denní hospitalizace s intravenózní antibiotické terapie.

Klinické příznaky infekce: - Minor vyrážka nebo červené pruhy mohou být viditelné. Každá z těchto může být přítomna nebo ne:: Svědění, měkkost, temně bolesti v končetin, skvrnitý oblastech, malé puchýřky, malátnost, infekce krve atd. V horečka, zimnice a nevolnost jsou společné. Znamení, může být zhoršení tohoto stavu lymfodémy: Nárůst objemu edém, takže lékařské komprese cítí příliš těsné z důvodů, které jsou nejasné. Lymfatických uzlin může být zvětšeno, nebo se může vyskytnout bolest v lymfatických uzlinách. Se může jednat o zvýšení teploty na končetinách. Bolest se může objevit nebo zvýšit, přičemž nabídka spoty, tíže, pevnost, únava, atd. Fistulae (lymphorrhea) může také dojít; důvod pro to není známa.

Chronické sekundární infekce jsou těžko posoudit, s mírnými výškovými teplota kůže, zvýšená citlivost, mírné svědění nebo zarudnutí. Někdy se zarudnutí (erytém), není-li přítomna infekce se nachází hluboko v tkáni. Tato podmínka může být bolest-zdarma u pacientů, jejichž postižené končetiny je otupělý. Některé epizody infekce jsou mírnější a vyřešit během několika dní bez antibiotické léčby. Fungusor kulovitý mikrob může být příčinou těchto agentů druhy infekcí. D-Prevence sekundární infekce: - uvolnění z edém - Mimořádně opatrní péči o pokožku - Prophylactic antibiotická léčba může být navrhoval lékaře v případě opakující se SAI. Alergické dotaz / test se doporučuje jako první.

E-úprava: terapeut by měl být schopen pracovat s lékařským týmem. Je nezbytně nutné, aby u lékaře, pokud existuje podezření na sekundární infekce, a úzkostlivě jakoukoli infekci. Hands-on lymfatické drenáže a lékařské komprese (obvazy, oděvy) by měla být přerušena, dokud podmínka je pod kontrolou (alespoň 48 až 72 hodin, do 8 dnů). Příznaky infekce (edém, erytém, teploty, bolesti atd.) by měla mít jasně zmizel. Antibiotická léčba: Bakteriální infekce vyzývá k okamžitému antibiotickou léčbou. Citlivosti bakterií na antibiotika (běžný penicilin G) je obecně dobrá.

Doporučené ošetření (OLSZEWSKI WL): první epizodě: 3 měsíce na antibiotickou léčbou. Pokud existují více než dvě epizody, jeden rok antibiotické léčby může být indikován. Šek na několik nepříznivých účinků na dlouhotrvající antibiotická léčba: změna ve střevní flóru, gastro-střevní poruchy, poškození jater, ledvin a kostí, alergické reakce, atd. Pokud je pacient alergický na penicilin, erytromycin obvykle funguje dobře. Po jednom díle, infekce, může být moudrým pro lymfodémy pacientů pro přepravu dodávek nebo předepisování antibiotik s nimi, zejména při cestách mimo domov.

Publikováno se svolením autora Silent Waves Teorie a praxe terapie lymfodrenáž (Ldt) S žádostí o lymfodémy, chronické bolesti a zánětu Autor: Bruno Chikly, MD2000 Vydavatel: IHH Vydavatelství, Arizona.

Nyní můžete přeložit všechny stránky v našich internetových stránek pomocí Google překladatel na naší domovské stránce:

Lymfodémy Lidé - Lymphedema People
http://www.lymphedemapeople.com

Pat O'Connor
Zakladatel a výkonný ředitel
User avatar
patoco
Site Admin
 
Posts: 2175
Joined: Thu Jun 08, 2006 9:07 pm

Return to Lymfodémy

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


cron